Trolbalisté JG na republikovém finále ve florbalu obstáli se ctí

Ve dnech 26. a 27. 3. 2015 se v Kopřivnici uskutečnilo republikové finále chlapců  H IV. ve florbalu. Na tento turnaj se kvalifikovalo šest týmů z celé republiky. Je velkým úspěchem, že k nim patřilo i družstvo chlapců Jiráskova gymnázia. Naši hráči odvedli skvělou hru, ale na některé zkušenější týmy to nestačilo a obsadili 5. místo. Na tomto historickém úspěchu se podíleli: Josef Prouza, Miroslav Říha, Tomáš Křivda a Daniel Vaňát ze 4.V, Tomáš Kubíček, Jakub Divišek a Vojtěch Joska ze 4.W, Lukáš Prouza a Hynek Pacák 3.V, Ondřej Hušek z 6.W jako kouč a Adam Budař a František Šedivý ze 6.V za TV Doutnák.

Výsledky:

Náchod – Kopřivnice (1:4)

Náchod – Otrokovice (2:4)

Náchod – Praha Opatov (2:1n) – po nájezdech

Chlapci děkuji vám za vzornou reprezentaci školy na hřišti i mimo něj a za velkou snahu dosáhnout toho nejlepšího výsledku! Bylo mi s vámi moc pěkně!