Studentky třídy 2.A přivezly radost do mateřských škol

Šest studentek loutkové divadelní scény ze třídy 2.A se v úterý 19.června rozjelo do dvou mateřských škol s první pohádkou z cyklu „Jak se směje Kašpárek.“ Úsměv na tváři neměl ale pouze on, nýbrž i náš známý krejčík Jehlička a další postavy v dané pohádce. Smály se děti i paní učitelky v MŠ v Josefově a Velké Jesenici. Děti se svými učitelkami byly radostným publikem, děti spolupracovaly na jevišti a v závěrečném tanci spolu s Kašpárkem. V Josefově  nám poděkovaly nejen písní a tanečním kolem s paní učitelkou, ale i milým osvěžujícím pohoštěním. I my děkujeme! Největší odměnou však pro nás byly rozzářené oči malých diváků a jejich radost , kterou jsme s Kašpárkem do mateřských škol přivezly.

Blanka Dvořáčková