Fykosí fyziklání online 2014

Ve čtvrtek 4. prosince proběhlo už v pořadí čtvrté Fykosí fyziklání online. Jde o tříhodinovou týmovou hru probíhající přes internet. Soutěží 1–5členné týmy v několika kategoriích. Bojovat za naši školu se rozhodlo 14 studentů a tak jsme sestavili tři týmy. Všechny ve stejné kategorii „Středoškoláci B“, do které bylo zařazeno 36 družstev. A opravdu se nemáme v konkurenci ostatních škol za co stydět.

Nejlepšího výsledku, 3. místa, dosáhl „Dream team“ v sestavě Štěpán Štěpán (8V), Michal Prokop (8V), Jiří Rýdl (7W), Magdaléna Juranová (7W) a Jan Bohadlo (5V).
Na 17. pozici dosáhl tým „JGN“ ve složení Milena Vaňková (4A), Jakub Suk (3A), Martin Souček (3A) a Antonín Falta (2B).
Ani 21. pozice třetího týmu není vůbec špatná. „JGN 2“soutěžil ve složení Michal Matyska (8V), Vojtěch Hruša (8W),Rudolf Malina (3A), Pavel Bláha (3A) a Štěpán Jirman (5V). Všem soutěžícím blahopřejeme k dosaženým výsledkům.