Florbalové turnaje SŠ

Okresní kolo ve florbalu SŠ kat.HV.

Dne 2.12. uspořádalo naše gymnázium okresní kolo středních škol ve florbalu chlapců.
Bohužel naše ambice se nepodařilo přetavit v postup do krajského kola a obsadili jsme až druhé nepostupové místo.

Branky: Hušek, Kováčik

Plný počet dvanácti bodů ve skupině a jasné první místo nás v semifinále přiřadil k druhému týmu ze skupiny A.

Semifinále:
JG – Obchodní akademie Náchod 2:1 po samostatných nájezdech
Branky: Říha, nájezdy proměnili Malík a rozhodující Hušek.

SPŠ Nové Město n.M. – Academia Mercurii 1:0

Finále:
JG – SPŠ N.Město 1:3
Branka: Kováčik
Ani vedení 1:0 ve finále hraném na zkrácený superhrubý čas 10 minut nám bohužel nestačilo. Soupeř z ojedinělého protiútoku vyrovnal a během dvou minut otočil stav skore. Zoufalý tlak nepomohl a naopak novoměšští „kuchaři“ nás potrestali v poslední vteřině zápasu na konečných 1:3.

Sestava JG:
Němeček – Malík, Hušek, Michel, Říha, Čečetka, Kováčik, Křivda, Kania.

——————————————————————————————————

Pohár českého florbalu středních škol

Druhý turnaj (roč.nar.1997 a mladší)  hraný dne 9.12. ve Rtyni zvládli naši borci nepoměrně lépe.
V konkurenci pěti družstev náchodského a trutnovského okresu nepoznali hořkost porážky a jasně postoupili z prvního místa do krajského kola!

JG – SŠ lesnická Trutnov 3:0

Branky: 2Kováčik, Vaňát

JG – Gymnázium Broumov 3:1

Branky: 3Kováčik

JG – Obchodní akademie Náchod 3:1

Branky: 2Kováčik, Hušek

JG – SŠ ochrany majetku Malé Svatoňovice 3:1

Branky: 2Hušek, Vaňát