Od 9. do 16. února jsou na lyžařském výcviku na Bártlově lávce u Špindlerova Mlýna na chatě Labská 66 studenti 1.A s prof. Rojtovou, Zikmundem a Víchem. 16. února je vystřídají studenti 5.V s prof. Zapletalovou, Zapletalem a Slavíkem.

V pondělí 11. února proběhne školní kolo Konverzační soutěže ve španělském jazyce. V úterý 12. února doprovodí prof. Forejt dvě studentky do Jaroměře do okresního kola Konverzační soutěže v německém jazyce a ve středu 13. února prof. Felklová dva studenty do okresního kola Konverzační soutěže v anglickém jazyce. Ve škole proběhne ve středu 13. února školní kolo Konverzační soutěže v ruském jazyce.

Ve středu 13. února se florbalistky zúčastní v Hradci Králové krajského kola turnaje ve florbalu za doprovodu prof. Košvance.

Na čtvrtek 14. února připraví studenti 3.B na chodbách školy Valentýnské občerstvení.

V pátek 15. února jede 15 studentů s prof. Polákem na Fykosí fyziklání.