V pondělí 11. listopadu vystoupí Válkovo trio v aule s koncerty pro studenty. Terciáni a kvartáni se seznámí s tvorbou divadla Semafor, kvintáni a studenti 1. ročníku si připomenou filmovou a muzikálovou hudbu a sextány a studenty 2. ročníku provede hudební trio světovou populární hudbou.

V úterý 12. listopadu zahájí lekce plavání studenti 2.A a ve středu 13. listopadu studenti 6.V. V těchto dnech také proběhne on-line testování studentů septimy a 3. ročníku České školní inspekce ze sociální gramotnosti.

12. listopadu si studenti 4.A připraví Svatomartinské občerstvení. Prof. Šulc doprovodí tým házenkářů ve složení Tomáš Lipovský (8.W), Tomáš Cvejn (5.V), Jan Zetek (6.V), Daniel Fišer (6.V), Ondřej Pitřinec (6.W), Adam Joudal (7.W), Matěj Drašnar (5.W), Bohdan Ptáček (6.V), Jiří Kuneš (3.B) a Jan Zákravský (6.V) na turnaj do Jičína.

Ve středu 13. listopadu navštíví kvartáni s prof. Fišerovou, Macurou a Dvořáčkovou památník v Lidicích v rámci projektu Paměťové instituce. Ve škole proběhne praktická část školního kola Chemické olympiády pro kategorii A.

Ve čtvrtek 14. listopadu navštíví studenti biologického semináře s prof. Jaroušovou a Rojtovou Akademii věd v Praze. V odpoledních hodinách se konají schůzky rodičů.

V pátek 15. listopadu si studenti několika tříd připomenou v aule události sametové revoluce na naší škole u příležitosti jejího 30. výročí. Akci připravili prof. Nosek, Ježek a Macura. S maturanty se v aule sejde ředitel školy prof. Škoda, aby je informoval o způsobu přihlašování a o průběhu maturitní zkoušky.