Seznam studentů ve školním roce 2017-18

Třída: prima A
Třídní učitel: Mgr. Škodová Gerda

Ansorgová Miroslava, Benediktová Anna, Cihlářová Barbora, Čermáková Lucie, Čermáková Radka, Dernerová Kristýna, Hanka Kryštof, Hegerová Tereza, Holá Eliška, Hruša Mikoláš, Karásek Jan, Kejzlarová Karolína, Kubínová Eliška, Kuneš Jan, Matyska Václav, Melichar Vít, Miščuková Karla, Novák Petr, Poláček Adam, Regnerová Zuzana, Rohulánová Martina, Rýdlová Barbora, Šanovcová Veronika, Tomáš Petr, Vašíček Petr, Vlček Jakub, Vlčková Šárka, Vokůrková Anna, Vyskočilová Vendula, Žďára Matyáš

Třída: prima B
Třídní učitel: Mgr. Divišek Jiří

Bohadlová Barbora, Bolková Sára Anna, Brejtr Kryštof, Čelková Diana, Hájek Matyáš, Hanušová Veronika, Hladík Richard, Honsová Barbora, Hrnčíř Adam, Janatková Andrea, Jirsa Vilém, Jochová Simona, Kašparová Karolína, Kostyšynová Zora, Kumpošt Daniel, Marešová Andrea, Matějů Nikola, Nehyba Filip, Pachta Ondřej, Petráková Anežka, Pham Thu Giang, Prouzová Tereza, Simons Sylvia Caterina, Staňková Anežka, Šašinková Tereza, Vencl Kryštof, Veverková Adéla, Vrzáček Matěj, Vydláková Markéta, Zítko Lukáš

Třída: sekunda A
Třídní učitel: Mgr. Klemenc Jaroslav

Bílská Berenika, Dědek Jiří, Dítětová Markéta, Doucha Martin, Dušková Michaela, Dvořáková Eliška, Ferrara Ida Giada, Foglar Jakub, Havel Tomáš, Havlenová Tereza, Hejzlar Filip, Hoeben Dagmar, Horáková Vojtěška, Hůlková Adéla, Joštová Šárka, Klamtová Natálie, Kordová Alexandra, Králová Daniela, Kubín Matouš, Línková Eliška, Macháček Jakub, Marks Dominik, Míšková Agnes, Neumann Jonáš, Schmidtová Tereza, Svída Radek, Sychrovská Klára, Šatný Ondřej, Štěpánová Jitka, Štoková Magdaléna, Uhlíková Darina

Třída: sekunda B
Třídní učitel: Mgr. Geťko Jan

Gajdošová Eliška, Janovská Klára, Kabelová Alexandra, Klemens Matyáš, Klimešová Johana, Kozlová Doubravka, Kuřátková Barbora, Kyprová Kamila, Lubas Jaromír, Maněnová Karolína, Markovcijová Žanna, Mazura Tobiáš, Moravec Vít, Nermuťová Ema, Nosek Vojtěch, Pospíšilová Františka, Poustka Jan, Prouza Jan, Rousková Nina, Rydlová Monika, Řehůřková Lucie, Schön Jakub, Šichanová Lucie, Štěpán Adam, Švecová Barbora, Thi Huong Mai Vu, Tylšová Zuzana, Veverka Ondřej, Vítová Tereza, Vysoký Jakub, Železová Iveta

Třída: tercie A
Třídní učitel: Mgr. Karásková Helena

Balašová Veronika, Carlino Adriana Zdenka, Cvejn Tomáš, Dědek Pavel, Doubková Anežka, Dvořáčková Natálie, Felkl Matěj, Holečková Michaela, Hylena Libor, Jerman Michal, Ježková Bára, Kaválková Leona, Koukolová Tereza, Kunešová Justýna, Kvapilová Veronika, Kvirencová Adéla, Luciak Petr, Lukáš Ondřej, Máslová Anna, Matoušek Matěj, Nováčková Mahulena, Podaná Magdaléna, Říha Vojtěch, Slavíková Karolína, Syrovátka Jakub, Špaček Vojtěch, Švitorka Jakub, Turčík Jozef, Urbanová Veronika, Vacek Šimon

Třída: tercie B
Třídní učitel: Mgr. Poutník Milan

Bartoš Jan, Bělobrádková Klára, Brátová Magdalena Terezie, Bydžovský Marián, Drašnar Matěj, Hagara Natan, Halamková Veronika, Herzig Kristián, Homolka Jan, Ježek Jan, Ježková Jana, Jirsová Barbora, Kopanytsya Yuliya, Kováčová Klára, Králová Veronika, Krčmář Jan, Krtičková Pavla, Kunteová Anna, Niklová Mariana, Novák Martin, Prouzová Michaela, Romanec Martin, Rydlová Markéta, Správka Tadeáš, Stárová Nikola, Šintáková Jaroslava, Šmída Jáchym, Špaček Ondřej, Vančák Antonín, Voborníková Jana

Třída: kvarta A
Třídní učitel: Mgr. Nývltová Jindra

Bartošová Kateřina, Bartůněk Lukáš, Breitrová Adéla, Brzobohatá Bára, Budař Dominik, Daksová Nikol, Doležal Jan, Dušková Kristýna, Fidler Lukáš, Fišer Daniel, Franc Matyáš, Heger Tomáš, Horká Magdalena Dorotea, Horkel Jan, Katuš David, Ladma Lukáš, Mastíková Monika, Němečková Barbora, Pham Minh Tung, Ptáček Bohdan, Staněk Antonín, Šesták Jan, Vacek Jakub, Valášková Adéla, Vlčková Monika, Vykoukal David, Winter Patrik, Zákravský Jan, Zelený Jiří, Zetek Jan

Třída: kvarta B
Třídní učitel: Mgr. Košvanec Zdeněk

Bohuška Matyáš, Brejtr Martin, Cvrkal František, Čeňková Adéla, Duroň Petr, Hejzlar Jakub, Holečková Klára, Hubková Klára, Chrastina Jan, Kincl Julian, Klimeš Jakub, Majer Daniel, Mervartová Helena, Nibilevyčová Nikoletta, Nováková Klára, Novotná Kristýna, Petráš Šimon, Pitřinec Ondřej, Pozděnová Klára, Rufer Dominik, Rydlo Martin, Říhová Monika, Strnadová Ema, Strnad Tobiáš, Šnorbertová Zuzana, Štěpán Michal, Veverka Kryštof, Veverka Matěj, Vorokhta Evheniy, Žáčková Lucie

Třída: kvinta A
Třídní učitel: RNDr. Matěnová Ivana

Bohadlová Markéta, Brát Vladimír, Brožová Alice, Čejchan Jakub, Gajdošová Oluša, Grulich Jaroslav, Chobotská Barbora, Janečka Kryštof, Jirmanová Jana, Lemfeldová Petra, Macháčková Tereza, Mazurová Štěpánka, Meier Jan, Němečková Kateřina, Novohradský Lukáš, Obst Michael, Popl Richard, Remešová Julie, Rosa Marek, Shejbalová Eliška, Spilková Aneta, Strelec Matyáš, Šimek Filip, Ťokan Vojtěch, Vojtíšek Matyáš, Vydláková Kateřina

Třída: kvinta B
Třídní učitel: Mgr. Forejt Ivo

Bartošová Kristýna, Berthová Tereza, Bílá Michaela, Bílková Anna Marie, Brožová Vendula, Effenberk Jeroným, Felkl Martin, Fiedlerová Kateřina, Háze Matyáš, Hůlek Jáchym, Ježek Daniel, Joudal Adam, Kolář Filip, Kratěnová Alžběta, Kroutvar Václav, Křenková Karolína, Mejstříková Nicola, Melicharová Veronika, Novák Ivo, Pěček Jan, Pešek Ondřej, Pflügerová Anna, Pollak Štěpán, Preclíková Tea, Ptáček Ondřej, Řehůřková Anna, Semeráková Kristýna, Šolc Petr, Šretrová Lada

Třída: sexta A
Třídní učitel: Mgr. Zapletal David

Cejnarová Adéla, Čech Martin, Dědková Kamila, Dostál Jiří, Dvořáček Antonín, Falta Matyáš, Horáček Pavel, Horký Jakub, Houšťek František, Jarolímek Michal, Kaniová Karolína, Kejzlarová Kateřina, Kozáková Kristýna, Krtička Josef, Linhardtová Natálie, Matoušková Karolína, Niklová Emma, Pacák Hynek, Prouza Lukáš, Prudil Šimon, Schejbal Jakub, Šanovcová Alena, Šnorbertová Michaela, Štěpánková Barbora, Štěpánová Hana, Štimová Hana, Tomek Viktor, Vanická Veronika, Voborníková Nela, Vydláková Monika

Třída: sexta B
Třídní učitel: Mgr. Brát Richard

Čejchan Jan, Dao Erik, Fišerová Anna, Hanousková Kristýna, Hlavatá Nikola, Horák Jakub, Hrubá Karolína, Ježek Jakub, Klímová Darina, Lipovský Tomáš, Lukášová Ivana, Máslo Jan, Moc Jiří, Nosek Jakub, Poláček Miroslav, Skořepová Kateřina, Stryhalová Nela, Stuchlík Martin, Svobodová Veronika, Škodová Sabina, Štěpánová Pavla, Tučková Anežka, Vacková Aneta, Vaňková Pavlína

Třída: septima A
Třídní učitel: Mgr. Sršňová Iva

Balcar Vojtěch, Bartová Jana, Brátová Pavla, Brychta Adam, Čermáková Kateřina, Čížková Petra, Drašnarová Lucie, Gavlasová Radka, Hedrlínová Martina, Hrach Martin, Chylková Michaela, Knapovská Pavlína, Křivda Tomáš, Lisáková Adéla, Mach Jan, Mastík Petr, Mládková Veronika, Nováková Edita, Palatová Adéla, Pikman Jan, Pitřinec Jakub, Pollaková Kateřina, Prokopová Julie, Prouza Josef, Řezníčková Andrea, Říha Miroslav, Sichrovský Benjamin, Špeldová Marta, Vít Ondřej, Zoufal Lubor

Třída: septima B
Třídní učitel: RNDr. Preclík Jan, Ph.D.

Brejtr Vojtěch, Čápová Kateřina, Černý Lukáš, Divišek Jakub, Drábková Nikola, Dušek Jan, Dvořáková Markéta, Frimlová Štěpánka, Grohmann Matěj, Herzig Antonín, Horká Anna, Horkelová Simona, Hubková Kristina, Jansová Alžběta, Jermanová Kateřina, Joska Vojtěch, Klikar Vojtěch, Křížová Denisa, Kubíček Tomáš, Laubacher Jan, Lemfeldová Lucie, Lukášek David, Macek Matouš, Matoulek Michal, Možíšová Jana, Škoda Štěpán, Šraitr Michal, Tomková Jana, Továrek David, Volhejnová Anna, Vyskočil Vojtěch

Třída: oktáva A
Třídní učitel: Mgr. Ježek Jan

Bohadlo Jan, Bohuslavová Nicol, Červená Karla, Effenberk Kilián, Havel František, Hejnová Terezie, Hlavatá Anežka, Jirman Štěpán, Kalivoda Jan, Kalivodová Natalia, Kavanová Eliška, Kinzl Stanislav, Kortus Jakub, Lipovská Markéta, Matyáš Michal, Mervart Martin, Naglová Pavlína, Petříková Anna Ester, Pitřinec Martin, Pošepná Nikola, Rohlena Jiří, Rýdlová Ivana, Sedláčková Alexandra, Stará Petra, Stejskal Šimon, Šolc Vojtěch, Vlček Marek, Vránová Kateřina, Zeisková Markéta, Zelená Kristýna, Žibřidová Alena

Třída: oktáva B
Třídní učitel: Mgr. Macura Štěpán

Coufalová Nikola, Havlena Jan, Hejzlarová Kateřina, Hora Vojtěch, Horký Matyáš, Hrušová Julie, Hůlková Rozálie, Jiránková Klára, Karvai Jan, Karvai Martin, Kettner Matěj, Kukrálová Helena, Kyprová Hana, Magnusková Michaela, Máslo Vladimír, Mervart Vojtěch, Pellyová Marta, Prouzová Alžběta, Škodová Tereza, Štěpánová Bára, Štěpánová Pavlína, Tučková Zdislava, Veselý Vojtěch, Vondráček Jan, Zlámalová Denisa

Třída: 1.A
Třídní učitel: Mgr. Fišerová Jitka

Antlová Viktorie, Čermák Marek, Duchoslavová Eliška, Fedak Oresta, Foglar Jaroslav, Fulková Šárka, Hanzlík Václav, Hejcman Ondřej, Hejna Ondřej, Hlávka Jakub, Hofmanová Tereza, Horká Magdaléna, Hornychová Pavlína, Hošek Vojtěch, Jančíková Petra, Ježek Michael, Kebortová Karin, Košner Richard, Kotlan Khrystyna, Meierová Bára, Melicharová Anna, Morávková Anet, Nývltová Sabina, Rufferová Adéla, Součková Tereza, Škopová Veronika, Tomášová Klára, Tučková Natálie, Vagalová Daniela, Vanclová Anna

Třída: 1.B
Třídní učitel: Mgr. Rojtová Iva

Duchatschová Jana, Hofman Denis, Kollertová Lucie, Konvalinová Denisa, Kratěnová Karolína, Krieglerová Anna, Kubečková Michaela, Kubrt Daniel, Kuneš Jiří, Lamka Tomáš, Matysková Zdislava, Mědílková Nela, Morávková Lucie, Novák Vojtěch, Ouředníková Alena, Pábelová Bára, Pavlík Adam, Prouza Matěj, Rohan Ivo, Staňková Veronika, Šafránek Štěpán, Šulcová Markéta, Tučková Aneta, Turková Kateřina, Uždil Martin, Valášková Denisa, Venclová Anna, Viková Tereza, Vítková Renata, Vrzáňová Klára

Třída: 2.A
Třídní učitel: Mgr. Polák Zdeněk

Bejrová Žaneta, Carlino Rosa Teresa, Černý David, Divišková Kateřina, Filip Štěpán, Hejzlar Ondřej, Horáková Alena, Hrodek Tomáš, Jansa Radek, Jansa Tomáš, Jarešová Adéla, Jerman Vojtěch, Ježek Josef, Jirmanová Sabina, Klimešová Karolína, Kubíková Sára, Kudrnáčová Alma, Lorencová Miroslava, Martínek Roman, Novák Matěj, Peterová Sandra, Prouzová Zuzana, Regnerová Magdalena, Sochorová Silvie, Šimková Kamila, Švorc Martin, Urbanová Nikol, Výborný Vojtěch, Zejdová Nikola, Zobalová Šárka

Třída: 2.B
Třídní učitel: Mgr. Půlpánová Petra

Cedidla Aleš, Červíček Martin, Čeřovský Martin, Demartini Andrea, Ďurďová Tereza, Habrová Dana, Halešová Michaela, Hilscherová Daniela, Hlaviznová Klára, Horáková Václava, Jarý Miroslav, Jirásek Martin, Johnová Eliška, Kavan Patrik, Kollert Tomáš, Kunová Jana, Melda Jan, Nyklíček Jan, Osobová Bára, Pfeiferová Kristina, Piňosová Michaela, Plšek Filip, Regnerová Adéla, Šesler Adam, Štěpánková Aneta, Trejtnarová Alena, Trojtl Jan, Ulrichová Karolína, Wolf Pavel, Žůrek Dominik

Třída: 3.A
Třídní učitel: Ing. Vích Dalibor

Baladová Monika, Cepr Michal, Filip Michal, Hanušová Anna, Hrachová Anna, Hrudková Natálie, Kadaníková Michaela, Kaválek David, Konáš Rudolf, Kotlan Ivan, Králová Michaela, Lelek Michal, Levinský Vít, Lukavská Tereza, Marková Petra, Matušková Daniela, Matyska Josef, Nocarová Denisa, Pfeiffer Luboš, Poláček Jaromír, Pošmura Dominik, Procházková Kateřina, Prokopová Simona, Prouza Vojtěch, Roztočilová Bára, Svobodová Markéta, Škoda Jan, Tecza Anna, Vondrášková Adéla, Votrubová Pavlína

Třída: 3.B
Třídní učitel: Mgr. Slavík Libor

Balcar Marek, Bernard Adam, Čuhanič Jakub, Hak Tomáš, Halamková Kateřina, Hartmann Kurt, Jirman Tomáš, Klimeš Henrich, Komárková Monika, Kosová Veronika, Lír Filip, Listoň Martin, Majerová Kateřina, Martincová Jana, Mědílková Barbora, Mrázek Josef, Nosková Adéla, Novotný Miloslav, Pěničková Jana, Sedláčková Barbora, Staňková Pavla, Svědirohová Pavla, Škopová Kateřina, Šperling Jiří, Thérová Veronika, Vintera David, Závadová Tereza, Zobalová Hana, Zvoníčková Denisa

Třída: 4.A
Třídní učitel: Mgr. Jaroušová Jiřina

Ansorgová Kristýna, Bělka Ondřej, Brahová Lucie, Čtvrtečka Josef, Havlová Jiřina, Hudcovic Tomáš, Jančíková Nikola, Janečková Tereza, Kmochová Kateřina, Kropáčková Natálie, Kubínová Markéta, Kukeňová Eliška, Kuldová Blanka, Libnar Petr, Novotný Jiří, Skládal Jaroslav, Srubjanová Pavlína, Ševců Pavlína, Štodt Daniel, Štrofová Kateřina, Šulcová Kateřina, Tichý Ondřej, Týč Radek, Veverková Markéta, Vlachová Nikol, Vojtěchová Ivana, Zahálka Jan

Třída: 4.B
Třídní učitel: Mgr. Škodová Šárka

Andršová Karolína, Čermáková Monika, Dostál Jáchym, Felgrová Daniela, Holá Tereza, Hrubá Martina, Hušková Pavlína, Chladová Barbora, Jakušová Kateřina, Janečková Petra, Ježek Jan, Kramlová Lucie, Malíková Kristýna, Novotný Marian, Prokopová Aneta, Remeš Johan, Resl Dominik, Růžička Pavel, Řezníčková Lucie, Sedláčková Eliška, Sodomka Marek, Soukup Josef, Šefcová Eva, Šimek Jan, Šimková Romana, Tučková Lucie, Vojtíšek Šimon, Volšíková Tereza, Voltr Václav, Zákravský Petr

image_pdfPDFimage_printTisk