Školní akce - hp nadcházející události

  • 2.2.2023 8:55 - 13:30 Soutěž Konverzace v Aj ­- ­

    školní kolo
    2.-3. hod. Kd, Já, Šu
    5.-6. hod. Šu, Ns, Zv
    učebna J4

  • 4.2.2023 - 8.2.2023 Školní výlet 7.V ­- ­

    Rz, Mo

     ­­- ­ Chata Pirchanka, 295, 543 51 Špindlerův Mlýn, Česko

  • 5.2.2023 - 11.2.2023 LVVZ 2.W ­- ­

    Sk, Di, Jů

     ­­- ­ Sedloňov, chata Roubenka

  • 6.2.2023 Chemiklání ­- ­

    kategorie A: Roštejnský (4.B), Mazura (8.W), Tomek (3.B), Nekvinda (3.B), Linhartová (3.B)
    kategorie B: Hruša (6.V), Miščuková (6.V), Rohulánová (6.V), Vlčková (6.V), Valášek (2.B)

     ­­- ­ Pardubice, Česko

  • 8.2.2023 Volejbalový turnaj ­- ­

    krajské kolo, Zv

    Adriana Cihlářová 2003, 4.B

    Denisa Nývltová 2004, 4.B

    Anna Havlová 2003, 4.B

    Renata Kubečková 2004, 4.A

    Lucie Šichanová 2004, 7.W

    Michaela Škorpilová 2005, 3.A

    Zoe Mudrochová 2004, 3.A

    Daniela Kozáková 2007, 1.B

     ­­- ­ Nová Paka, 509 01 Nová Paka, Česko

  • 9.2.2023 10:00 - 11:40 Konverzační soutěž ve Fj ­- ­

    Bg, Fe
    3. hod.: 4.V - Škopová Aneta, Fišerová Sofie, 4.W - Ryšavá Barbora, Samková Karolína, Pulkert Matěj
    4. hod.: 5.V - Volný Martin, 5.W - Misarová Anna, Řezníčková Kamila, Říhová Kateřina

  • 13.2.2023 Americké dny - Michael Smith`s Day ­- ­

    aula

    2. hod.: 2.V+W, 3.V+W
    3. hod.: 4.V+W, 5.V+W
    4. hod.: 7.V+W, 1.A+B, 3.B
    5. hod.: 6.V+W, 2.A+B, 3.A

  • 13.2.2023 8:00 - 9:40 Chemická olympiáda 3.V+W, 4.V+W ­- ­

    školní kolo kategorie D, učebna chemie, Bc

    3.V: Brahová, Joch
    3.W: Bernard, Černý, Köhlerová, Matějíčková, Svoboda, Škodová, Tyč, Vlachová
    4.V: Jadamus, Kolaja, Němcová, Rýdlová, Řiháková, Vočadlová
    4.W: Kubeček (16), Matjaš, Pulkert

  • 14.2.2023 Americké dny - Movie Morning ­- ­

    Movie Morning: One Flew Over The Cuckkoo`s Nest

    aula

    1.-3. hod.: 4.V+W, 5.V+W, 6.V+W, 7.V
    4.-6. hod.: 1.A+B, 2.A+B, 3.A+B, 7.W

  • 14.2.2023 Zeměpisná olympiáda ­- ­

    školní kolo, učebna VT2
    1. hod.: kategorie A (prima), Di
    3. hod.: kategorie B (sekunda), Di
    4. hod.: kategorie C (tercie, kvarta), Di
    5. hod.: kategorie D (vyšší gympl), Ko

  • 14.2.2023 - 15.2.2023 Exkurze 8.V ­- ­

    14. února Divadlo Na Zábradlí představení Europeana,
    15. února program v Židovském muzeu a v Památníku heydrichiády
    Pů, Vv

     ­­- ­ Praha, Česko