JGN opět vítězem Sportovní ligy náchodských škol

Poslední letošní soutěží 2. ročníku Sportovní ligy náchodských škol (SLNŠ) bylo plavání. 21. června se v náchodském bazénu utkala družstva soutěžících škol v závodech čtyřčlenných štafet. Plavalo se 4 x 50m volným způsobem, štafetu tvořili v každé kategorii 2 chlapci a 2 dívky. Naši školu reprezentovali za mladší žactvo studenti 1.W, kteří skončili na 4. místě a za starší žactvo studenti 3.V, kteří skončili druzí. Mladší tým závodil ve složení Ondřej Pokorák, Roman Khlynov, Pavlína Bejšovcová a Anna Petrášová, starší tým ve složení Antonín Prouza, Samuel Kekely, Adéla Renská a Karolína Lazoková.

Těmito výsledky se naši plavci zasloužili o udržení průběžného 1. místa a obhájení loňského prvenství v této celoroční soutěži. Na druhém místě se umístila ZŠ Plhov, na třetím ZŠ TGM a na čtvrtém ZŠ Komenského. Po skončení plaveckých závodů byl program letošní SLNŠ slavnostně zakončen závěrečným vyhodnocením ve Spolkovém domě, kde naši zástupci obdrželi z rukou vedení soutěže a městských zastupitelů putovní pohár.

Všem chlapcům a děvčatům z nižšího gymnázia, kteří nás v rámci letošní SLNŠ reprezentovali ve florbalu, házené, fotbalu, hokeji, streetbalu, lezení a plavání patří poděkování za jejich výkony a skvělou reprezentaci naší školy.

image_printTisk