Ve dnech 14.-22. dubna je 30 členů Sborečku s Inng. Čejpem a prof. Noskem na koncertním zájezdu v Anglii.

V pondělí 16. dubna a v úterý 17. dubna pokračují přijímací zkoušky 2. řádným termínem.

V pondělí 16. dubna proběhne školní kolo Chemické olympiády.

V úterý 17. dubna se tým frisbee zúčastní v Praze kvalifikace a ve čtvrtek 19. dubna jede na turnaj do Hradce Králové za doprovodu prof. Slavíka. Žáci primy, sekundy a tercie se pokusí vyřešit úlohy v okresním kole Matematické olympiády. Doprovodí je prof. Karásková.

V úterý v odpoledních hodinách jedou na literárně-historickou exkurzi do Prahy studenti 5.W s prof. Veverkou a Geťkem. V Praze se zdrží do druhého dne. Prohlédnou si Vyšehrad a ve Švandově divadle zhlédnou představení Hamlet.

Ve středu 18. dubna organizuje prof. Ježek několik přednášek v rámci Dne Země. Přednášku Expedice Rumunsko vyslechnou studenti septimy a 1.W. Studenti 2. ročníku a 4.V se zúčastní přednášky Na křídlech vážky a studenti 1.A, 6.W, 3.V a 2.W přednášky Zvířata v ohrožení. Vstupné 10 Kč bude použito na ochranu místní přírody.

Ve čtvrtek 19. dubna se rozloučí se studiem posledním zvoněním studenti 4.B a 8.W a v pátek 20. dubna studenti 4.A a 8.V.

V pátek 20. dubna jedou se studenty do Prahy na robosoutěž prof. Veverka a Uždilová.