Krajské finále ve volejbalu dívek

Po vítězství v okresním kole se naše dívky kvalifikovaly do krajské kola kategorie VI.B ve volejbalu, které se konalo ve čtvrtek 3.12.2015 v Nové Pace. Turnaje se celkem zúčastnilo 5 týmu. Zápasy se hrály pouze na dva sety a naše reprezentantky ani jedno utkání neprohrály. Třikrát vyhrály 2:0 a jeden zápas remizovaly 1:1. I přes výborný výkon skončila naše děvčata celkově na 2. místě díky horšímu poměru uhraných míčů. Naší školu na turnaji reprezentovala: Lucie Řezníčková, Kristýna Čechurová, Monika Baladová, Julie Hrušová, Pavla Brátová, Kristýna Malíková, Romana Šimková, Pavlína Ševců, Kristýna Ansorgová a Julie Prokopová. Všem děvčatům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.