Fykosí fyziklání on line

Ve středu 29. listopadu v pozdně odpoledních a večerních hodinách, se tři týmy našich studentů účastnily soutěže v řešení fyzikálních úloh online po internetu. V kategorii třetích ročníků středních škol nás reprezentovalo družstvo studentů septimy B, ve složení : Jana Možíšová, Vojtěch Brejtr, Tomáš Kubíček, Michal Matoulek a David Luášek. Mezi 40 družstvy se umístili na vynikajícím 6. místě. V kategorii o rok mladších studentů za nás bojovaly dokonce dva týmy. Tým ze druhé A dali dohromady Kamila Šimková, Štěpán Filipa Radek Jansa, kterým pomohli Jan Pikman ze septimy a Matyáš Háze z kvinty. Umístili na pěkném 8. místě ze 47 soutěžících. Ani tým sexty B, ve složení Aneta Vacková, Jakub ježek a Jiří Moc doplněný Benjaminem Sichrovským ze septimy a Matyášem Háze z kvinty, se snažil a vybojoval 12. místo. Všem patnácti studentům, kteří ve volném čase tak usilovně a úspěšně reprezentovali naši školu děkujeme.