Nadace Jiráskova gymnázia v Náchodě připravuje Oslavy 125. výročí založení školy, hlavní program se uskuteční v sobotu 24. září 2022. Doprovodný program bude probíhat i ve dnech 23. a 25. září 2022.

Registrace na akci je na našich stránkách uzavřena, vítáni jsou ale i všichni ostatní, kteří se zaregistrovat nestihli. 

Informace pro registrované: Všichni zaregistrovaní obdrží proti účastnickému poplatku 300 Kč spolu s ostatními materiály Almanach ke 125. výročí. Z organizačních důvodů upřednostňujeme platbu účastnického poplatku převodem na účet Nadace Jiráskova gymnázia 774655/0300 do 9. září 2022. Po tomto datu již účastnický poplatek neplaťte bankovním převodem, nebyli bychom schopni ho zaevidovat. Při platbě do poznámek uveďte „125“. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte do poznámek ještě jméno účastníka (nutné pro identifikaci platby). Účastnický poplatek bude možné uhradit i na místě.

Informace pro neregistrované: Účastnický poplatek 300 Kč uhradíte na místě, ale Almanach ke 125. výročí bude vydáván jen do vydání zásob.

Účastnický poplatek zahrnuje vstup na všechny pořádané akce – program oslav 125 let Jiráskova gymnázia.

Pro uspořádání setkání tříd bude k dispozici více než 400 míst k sezení v Beránku ve velkém, malém a přednáškovém sále při tanečním večeru. K dispozici budou i učebny gymnázia. TATO MÍSTA NENÍ MOŽNÉ REZERVOVAT. Občerstvení (mimo jiné i točené pivo Primátor – zálohované kelímky bude možno vrátit v budově gymnázia i v Beránku) bude možné zakoupit na obou místech.

 

Program Oslav 125. výročí založení Jiráskova gymnázia