Virtuální DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vážení rodiče, milí uchazeči o studium v Jiráskově gymnáziu, vzhledem k současné situaci nebylo a nebude bohužel možné uskutečnit obvyklý Den otevřených dveří v naší škole, na kterém byste mohli nejen získat všechny potřebné informace, ale také nasát atmosféru školy, což je možná to nejdůležitější. Nabízíme proto náhradní řešení – připravili jsme pro Vás speciální sekci virtuální Den otevřených dveří, kde najdete veškeré potřebné informace a také upoutávky na jednotlivé předměty a nejrůznější mimoškolní aktivity.

virtuální Den otevřených dveří

On-line setkání s ředitelem školy se uskuteční prostřednictvím Google Meet v následujících termínech:

• pro uchazeče o čtyřleté gymnázium 27. a 29. 1. 2022 vždy v 16:00
  • pro uchazeče o osmileté gymnázium 27. a 29. 1. 2022 vždy v 18:00

Poznámky

• Počet přihlášených do konference je Googlem omezen na 100 účastníků. Předpokládáme, že kapacita bude dostatečná. Pokud ne, nebudou další zájemci vpuštěni (není to technicky možné) což bude neprodleně oznámeno na našem webu spolu s dalším termínem konference pro ty, na které se nedostalo.
  • Z důvodu omezeného počtu účastníků žádáme členy jedné rodiny, aby použili jedno připojení (sesedli se kolem jednoho počítače).
  • Vzhledem k nutnosti účastníky do konference vpouštět, Vás žádáme, abyste s připojováním začali už v 15:45 (17:45).
První akordion

Jak se připojit na on-line setkání s ředitelem školy
  1. Klidněte na odkaz http://meet.google.com/suv-qncz-rjh.
  2. Budete dotázáni na povolení či zakázání webkamery a mikrofonu. Doporučujeme povolit a poté mikrofon a kameru vypnout pomocí ikonek, viz obrázek níže.
  3. Zapište své jméno/příjmení (pokud jste v prohlížeči přihlášeni k účtu Google, tento bod se Vás netýká).
  4. Klikněte na tlačítko Požádat o připojení.
  5. Během chvilky Vám vedení školy povolí vstup na on-line setkání.

Přeji pěkné dny prožité ve zdraví a správnou volbu školy.

Pavel Škoda, ředitel školy