V pondělí 27. ledna se naši studenti zúčastní za doprovodu prof. Slavíka republikového finále v plavání v Jindřichově Hradci. Dívčí tým tvoří Petra Lemfeldová (7.V), Tereza Hofmanová (3.A), Nikol Urbanová (4.A), Markéta Janečková (2.B), Karolína Slavíková (5.V) a Jana Tetauerová (1.B) a chlapecký Viktor Tomek (8.V), Pavel Horáček (8.V), Bohdan Ptáček (6.V), Michal Jerman (5.V), Vojtěch Říha (5.V) a Matěj Prouza (3.B).

V úterý 28. ledna se koná školní kolo Matematické olympiády pro kategorie B a C. Ve středu 29. ledna doprovodí prof. Klemenc žáky do okresního kola Matematické olympiády.

Praktická část Biologické olympiády proběhne pro kategorii D v úterý 28. ledna a pro kategorii C ve středu 29. ledna.

Další olympiádou s naší účastí je Ekonomická olympiáda. Ve čtvrtek 30. ledna se Adéla Cejnarová (8.V) a Jan Nyklíček (4.B) pokusí uspět v krajském kole. Doprovodí je prof. Havlíček. V tomto dni se koná také školní kolo Zeměpisné olympiády.

Ve čtvrtek 30. ledna dostanou studenti pololetní vysvědčení a v pátek 31. ledna jsou jednodenní pololetní prázdniny.