V pondělí 5. února jedou do Pardubic na Chemiklání studenti Mikoláš Hruša (7.V), Karla Miščuková (7.V), Šárka Vlčková (7.V), Martina Rohulánová (7. V) a Lukáš Valášek (3.B) s prof. Karáskovou.

Ve čtvrtek 8. února se uskuteční školní kolo Olympiády ve francouzském jazyce. Studenti 2.B a 7.V se zúčastní v aule besedy s Martinou Bittnerovou o Karlu Havlíčku Borovském.

V pátek 9. února se zájemci z řad terciánů a kvartánů zúčastní školního kola Chemické olympiády pro kategorii D. V aule proběhne Burza VŠ, které se zúčastní žáci sexty, septimy a 2.-3. ročníku, příp. zájemci z řad maturantů. Naši absolventi, nyní vysokoškoláci, se přijedou podělit o své zkušenosti a další informace ohledně studia na VŠ.