Od neděle 21. ledna do pátku 26. ledna jsou na lyžařském kurzu v Penzionu Anička v Deštném v Orlických horách žáci 2.V s prof. Košvancem, Rozinkem a Matěnovou.

Pro zájemce z řad studentů se v pondělí 22. ledna koná přednáška o kyberbezpečnosti.

V pondělí 22. ledna proběhne školní kolo Biologické olympiády pro kategorii C a ve středu 24. ledna pro kategorii D.

O pohlavních chorobách a jejich prevenci pohovoří ve středu 24. ledna MUDr. Jan Tomášek z Fakultní nemocnice v Hradci Králové ke studentům 5.V a 1.A. Do okresního kola Matematické olympiády pro kategorii Z9 doprovodí prof. Klemenc Eduarda Hlavsu (4.V), Minh Le Ngo Nhat (4.W), Štěpána Bernarda (4.W), Štěpána Ptáčka (4.W) a Petra Svobodu (4.W). Dvanáct studentů se zapojí do online Mediální olympiády pod vedením prof. Havlíčka.

Ve čtvrtek 25. ledna se koná klasifikační pedagogická rada.

V pátek 26. ledna se účastníci překladatelské soutěže z anglického jazyka zúčastní spolu s prof. Kalandrou v Olomouci následného semináře. Do Městské knihovny v Náchodě se podívá druhá polovina třídy 1.B s prof. Půlpánovou.

Ve dnech 27. ledna – 1. února budou na lyžařském kurzu na Boudě Mír studenti 5.W s prof. Zapletalem, Víchem a Rojtovou.