Akce tohoto týdne

Ve dnech 4.-8. února jsou na školním výletě ve Špindlerově Mlýně studenti 7.V s prof. Rozinkem a Moučkou. Ubytováni jsou na chatě Pirchanka. Do Sedloňova v Orlických horách na lyžařský kurz jedou v neděli 5. února žáci 2.W s prof. Slavíkem, Diviškem a Javůrkovou. Ubytování mají na chatě Roubenka, vrací se v sobotu 11. února.

Do Pardubic na soutěž Chemiklání jede v pondělí 6. února se studenty prof. Zikmundová. V úterý 7. února ve škole pokračuje praktickou částí Chemická olympiáda pro kategorii C.

V úterý 7. února začínají Americké dny výtvarnou dílnou. Vedou ji prof. Misarová a Novotná Mičíková a účastní se více než čtyřicet studentů. V odpoledních hodinách se pro zájemce z řad pedagogů koná ve škole seminář o problematice Aspergerova syndromu, který vede Mgr. Ing. Ladislav Martínek, psycholog a vedoucí SPC v Rychnově nad Kněžnou.

Ve středu 8. února doprovodí prof. Zapletalová dívčí volejbalový tým ve složení Adriana Cihlářová (4.B), Denisa Nývltová (4.B), Anna Havlová (4.B), Renata Kubečková (4.A), Lucie Šichanová (7.W), Michaela Škorpilová (3.A), Zoe Mudrochová (3.A), Daniela Kozáková (1.B) na krajské kolo turnaje do Nové Paky.

Ve čtvrtek 9. února se koná Konverzační soutěž ve francouzském jazyce, které se zúčastní Aneta Škopová (4.V), Sofie Fišerová (4.V), Barbora Ryšavá (4.W), Karolína Samková (4.W), Matěj Pulkert (4.W), Martin  Volný (5.V), Anna Misarová (5.V), Kamila Řezníčková (5.W) a Kateřina Říhová (5.W).

 
image_printTisk