Akce tohoto týdne

V pondělí 30. května na Pastvickém rybníku vystřídají na sportovním kurzu septimány studenti 3.B s prof. Půlpánovou, Rozinkem a Zapletalovou.

22 studentů z 1.A a 2.B s prof. Forejtem a Diviškem stráví dny 30. května až 3. června v Děčíně, odkud budou vyjíždět na poznávací výlety do Drážďan, Míšně a Českosaského Švýcarska. Na Masarykově chatě v Deštném v Orlických horách budou trávit ve dnech 30. května a ž 1. června svůj školní výlet žáci 3.V s prof. Karáskovou a Zikmundovou. Ve stejných dnech budou ubytováni v penzionu Kačeří v Teplicích nad Metují žáci 3.W. Budou zde na školním výletě s prof. Lubasovou a G. Škodovou. Španělštináři z 2.B a 6.W jedou v pondělí 30. května s prof. Pavlíčkovou a Pavlíkem na program Fiesta flamenca ve studiu Itaka v Praze na Vinohradech. V odpoledních hodinách se vydají na vodácký výlet na Vltavu studenti 6.V a 2.A s prof. Víchem, Noskem, Ježkem, Zikmundem a Rojtovou. Vrátí se ve čtvrtek 2. června.

V úterý 31. května odjíždějí do Trhové Kamenice studenti 5.V s prof. Netíkovou a Hronkovou. Vrátí se v pátek 3. června. V úterý absolvují besedu s lektorem por. Mgr. Miroslavem Mervartem z Krajského ředitelství policie Královehradeckého kraje na téma Bezpečí v kyberprostoru žáci primy a 2.W.

Ve středu 1. června zhlédnou v Klicperově divadle v Hradci Králové představení Čtyřlístek žáci 1.W s prof. Misarovou a Balcarovou a žáci 2.W s prof. Š. Škodovou a Vondřejcovou.

Ve čtvrtek 2. června se v kině Vesmír koná slavnostní předávání maturitních vysvědčení. Kino Vesmír bylo zvoleno proto, že aula je v současné době v rekonstrukci.

V pátek 3. června prožijí studenti 6.V projektový den pořádaný Střediskem ekologické výchovy v Horním Maršově. Zajistila ho prof. Vrátilová. Pro deset seminaristů biologie ze 3. ročníku a septimy připravila prof. Matěnová ve spolupráci se zaměstnanci Gnotobiologického ústavu na Novém Hrádku projektový den.

V sobotu 4. června odjíždějí do Španělska na týdenní pobyt zájemci z řad studentů 2. ročníku a sexty s prof. Pavlíčkovou, Pavlíkem a Novotnou Mičíkovou.

image_printTisk