Studenti 5.V jsou ve dnech 15.-20. ledna na lyžařském výcviku v Deštném v Orlických horách s prof. Košvancem, Matěnovou a Vrátilovou. Ubytováni jsou na chatě Anička.

Do Klicperova divadla v Hradci Králové na představení Kytice jedou v pondělí 16. ledna žáci 2.W s prof. Misarovou a G. Škodovou. Ve stejném divadle zhlédnou studenti 6.W s prof. Misarovou a Zapletalem v pátek 20. ledna inscenaci Maryša.

V úterý 17. ledna se naši studenti zúčastní okresního kola Dějepisné olympiády z doprovodu prof. Macury. Studenti společenskovědního semináře zorganizovali 2. kolo studentských prezidentských voleb.

Ve čtvrtek 19. ledna jedou do Britského centra v Pardubicích studenti seminářů z anglického jazyka s prof. Jirkovou a Noskem. V době od 15:30 do 19:00 se koná Den otevřených dveří nejen pro zájemce o studium, ale i pro širokou veřejnost.

V pátek 20. ledna navštíví žáci 1.V s prof. Nývltovou Městskou knihovnu v Náchodě, kde se zúčastní programu Báje, bajky a pověsti. Studenti 4.B a 8.W využijí dopoledních hodin od 10:00 k nácviku nástupu a předtančení na ples, který se koná v sobotu 21. ledna v Městském divadle Dr. Josefa Čížka. K tanci bude hrát kapela Reflex.

image_printTisk