V pondělí 20. září proběhnou ve škole studentské volby. Jde o simulaci parlamentních voleb, které se konají v říjnu.

Na táborovu základnu Bokouš u Trutnova jedou v pondělí 20. září studenti 2.B s prof. Půlpánovou a Rojtovou na třídenní primárně preventivní pobyt a na základnu Studánka u Vižňova studenti 1.A s prof. Forejtem a Víchem. Na Studánce je vystřídají ve středu 22. září studenti 2.A s prof. Ježkem a Noskem, kteří se zdrží do druhého dne.

Ve středu 22. září navštíví ZOO ve Dvoře Králové nad Labem studenti 7.V a 3.B s prof. Slavíkem a Matěnovou. Studenti 3.A s prof. Netíkovou jdou tento den na exkurzi na čističku odpadních vod v Bražci, studenti 3.B ji navštíví s prof. Balcarovou o den později. Ve čtvrtek 23. září jedou na literární exkurzi do Malých Svatoňovic studenti 4.A s prof. Š. Škodovou a Vondřejcovou.

Prof. Pavlíčková se ve dnech 23.-24. září zúčastní se čtyřmi studenty z 8.W konference Učení pro život, která se koná v Broumově. Kromě nich jedou na konferenci ještě prof. Půlpánová a Macura.