Akce tohoto týdne

Na literárně-historickou exkurzi do Prahy jedou ve dnech 13. – 14. května studenti 1.B s prof. Veverkou a Půlpánovou. Navštíví Pražský hrad, Vyšehrad, Národní muzeum, Neviditelnou výstavu a v  Divadle ABC zhlédnou inscenaci Antigona.

Do botanické zahrady a iQlandie v Liberci se podívají v pondělí 13. května studenti 1.A a 5.V s prof. Jaroušovou, Zapletalovou a Macurou. Studenti 1.B a 5.W se tamtéž vydají ve čtvrtek 16. května s prof. Balcarovou, Matěnovou a Preclíkem.

V úterý 14. května se kvartáni vydají s prof. Felklovou, Macurou, Š. Škodovou a Vondřejcovou do Terezína a pak do Prahy do Divadla Na Zábradlí, kde zhlédnou představení Europeana.

Ve středu 15. května absolvují literárně-historickou exkurzi do Prahy studenti 1.A s prof. Macurou a Víchem. Na programu je Vyšehrad, Slavín, Národní muzeum a divadelní představení Babička se vrací ve Studiu Ypsilon. Prof. Kalandra doprovodí šest studentů na festival Všemi směry, pořádaný Vyšší odbornou školou publicistiky v Praze. Naši studenti se již tradičně zapojí do celonárodní sbírky Český den proti rakovině, v níž mohou lidé zakoupením květu měsíčku lékařského v hodnotě 20 Kč přispět na prevenci nádorů prsu a screeningové programy.

Ve čtvrtek 16. května navštíví žírečský areál Braunova Betlému, Hospitál v Kuksu a projdou se barokní krajinou studenti 7.W s prof. Misarovou a Veverkou.

V pátek 17. května se naši studenti budou moci zapojit do Studentských voleb do Evropského parlamentu.