Akce tohoto týdne

V pondělí 6. května přijdou maturanti, kteří mají zájem vypracovat test z rozšiřující matematiky. Studenti 3.B s prof. Fišerovou a Moučkou navštíví Kuks. Projdou si Betlém, Křížovou cestu 21. století a dva prohlídkové okruhy v Hospitálu spolu s historií lékáren.

Ve středu 8. května je státní svátek.

Na čtvrtek 9. května připravili prof. Macura a Š. Škodová pro žáky 4.W projektový den Náchodští Židé. Prof. Balcarová doprovodí studenty do Hradce Králové na krajské kolo Biologické olympiády v kategorii C. Studenti kvinty, 1.A a 7.V a dalších 19 zájemců se zúčastní v aule besedy s naším absolventem Ing. Pavlem Zimou, ředitelem prohlížeče seznam.cz.

Prof. Havlíček doprovodí do Brna finalisty soutěže Prezentiáda. V pátek 10. května budou soutěžit studentky Nela Šimková (4.V) a Antonie Červinková (4.V) v kategorii pro žáky ZŠ a v sobotu 11. května Petr Tomáš (7.V), Tereza Hegerová (7.V) a Šárka Vlčková (7.V) v kategorii pro středoškoláky.

V pátek 10. května navštíví žáci 3.V v doprovodu prof. Macury a Polákové Pražský hrad a v Městských divadlech pražských zhlédnou představení Romeo a Julie.