Akce tohoto týdne

V pondělí 29. dubna se vrátí studenti z výměnného pobytu v německém Georgsmarienhütte a v úterý 30. dubna studentky z expedice Klubu Natura z Tenerife.

V úterý 30. dubna doprovodí prof. Moučka basketbalový tým na turnaj na ZŠ Plhov. Žáci 4.V vystoupí v aule se svou hrou se zpěvy Tři prasátka před žáky primy, sekundy a tercie. Hru s nimi nastudovala prof. Hronková a toto vystoupení bude pro ně generálkou před účinkováním na Náchodské prima sezóně.

Ve středu 1. května je státní svátek.

Ve čtvrtek 2. května zhlédnou v rámci Náchodské prima sezóny studenti 4.W a kvinty v Městském divadle Dr. Josefa Čížka již zmíněnou hru se zpěvy Tři prasátka. Studenti 7.V se v kině Vesmír zúčastní promítání studentských filmů a žáci 3.V tamtéž promítání studentských animovaných filmů. V pátek 3. května se žáci 4.V zapojili v ZUŠ Náchod do workshopu tance a digitalizace Okem kamery a studenti 7.W v Městské knihovně Náchod do programu Živá knihovna.

2. května přijdou maturanti vypracovat maturitní didaktické testy z matematiky a z anglického jazyka a v pátek 3. května z českého jazyka.

Ve čtvrtek 2. května jedou na literárně-historickou exkurzi do Prahy studenti 2.A s prof. Š. Škodovou a Vondřejcovou a žáci 3.W s prof. Misarovou a Polákovou. Navštíví Pražský hrad a v Divadle pod Palmovkou zhlédnou představení Bezruký Frantík.

V pátek 3. května se primáni zapojí do workshopu První pomoc, který je připraven ve spolupráci se Střední zdravotnickou školou – Evangelickou akademií Náchod.