Organizace výuky a testování na Covid-19 v období od 31. 5. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,
od pondělí 31. 5. 2021 bude v naší škole probíhat prezenční výuka pro všechny žáky (podmínkou účasti na ni je prokázání Covid-19 negativity, absence příznaků Covid-19 a nošení ochrany úst a nosu po celou dobu pobytu ve škole – podrobnosti v přílohách níže). Zatím stále nebude vyučován tělocvik, nebude povolen zpěv a také nebudou žádné mimovýukové aktivity. Nebudou prozatím také využívány odborné učebny, žáci se budou učit převážně ve svých kmenových třídách. Výjimkou jsou půlené hodiny a výuka IKT.

K tomuto datu bude opět celá řada změn v rozvrhu. Sledujte Bakaláře.

V průběhu prezenční výuky dodržujte bezpečnostní pokyny, které se od minule nezměnily, ale pro jistotu je najdete i pod tímto příspěvkem.

Testování na Covid-19

Testovat se bude 1x týdně, a to vždy první den, kdy bude mít třída výuku. Pokud se nestane nic neobvyklého, bude to tedy vždy v pondělí.

NOVÉ POKYNY k testování (kdy, kde, jak) máte v přiloženém souboru. Prosím o jejich pečlivé prostudování. Změny proti minulému způsobu testování jsou vyznačeny červeně.

Testování bude probíhat od 7:40 do 8:55 a je důležité, abyste se k němu vždy dostavili včas. Organizace je poměrně složitá, ale pokud máme za dodržení všech požadavků na bezpečnost otestovat 600 žáků za cca 1 hodinu, nelze to při našich prostorových, materiálních a personálních možnostech udělat jinak.

Děkuji za pochopení a dodržování pokynů.

Přeji všem pevné zdraví a krásné slunečné dny.

Pavel Škoda, ředitel školy