Akce tohoto týdne

V pondělí 19. ledna doprovodí prof. Zapletal do Předměřic nad Labem na turnaj futsalový tým ve složení David Ryšavý (4.V), Richard Plašil (4.V), Tomáš Zapletal (3.W), Hoang Le Ngo Nhat (3.W), František Novák (3.V) a Matyáš Beneš (3.V). Ve škole se uskuteční první část školního kola Olympiády ve španělském jazyce, druhá konverzační část proběhne ve čtvrtek 22. ledna.

Praktická část Biologické olympiády pro kategorie D a C proběhne ve dnech 20. a 21. ledna. Ve středu 21. ledna doprovodí prof. Kalandra na finále České lingvistické olympiády Annu Misarovou (4.B) a Daniela Matjaše (7.W).

Ve čtvrtek 22. ledna se koná konverzační část Olympiády v anglickém jazyce. V odpoledních hodinách se učitelé sejdou na pololetní klasifikační poradě.

V pátek 23. ledna doprovodí prof. Svoboda náš tým do Brna na Robotiádu. Ve škole se uskuteční pro septimány přednáška na téma Duševní zdraví, kterou lektorují členové Centra duševního zdraví. Besedy s Petrem Harazinem, frontmanem kapely Nebe, na téma Alkohol je droga se zúčastní kvartáni a studenti 1. ročníku. V Městském divadle Dr. Josefa Čížka se oktaváni budou připravovat na sobotní ples.