Jiráskovo gymnázium » Ze života školy


Ze života školy Vánoční den her

20.12.2007

Škola hrou a hry ve škole. Po loňském úspěchu Vánočního dne her se členové pedagogického sboru rozhodli akci zopakovat i letos. Jsme svědky vzniku nové tradice?

20. prosince 2007 ožila škola soutěžemi a hrami. Zapojit se mohli jednotlivci, dvojice i týmy. Nabídka disciplín byla volena tak, aby si každý mohl nalézt to své. Sportovci se utkali v turnajích ve volejbale, sálové kopané a ve stolním tenise. Ti, kteří se nechtěli tolik unavit, možná přivítali turnaj ve stolním fotbálku. Vsedě se utkali hráči stolních deskových her (dáma, pexeso, Čolvěče nezlob se), piškvorek a příznivci počítačových her. Zájemci o přírodní vědy z nižšího gymnázia se utkali v zábavné přírodovědně laděné soutěži Riskuj a výtvarně vyjádřit se mohli studenti při tvorbě prostorových objektů. Loňské výtvarné objekty vyvolávaly úsměv na tváři kolemjdoucích ještě dlouho po Vánocích v prostorách školy. (Z některých se stali maskoti.) Pohrát si a zapřemýšlet u zajímavých fyzikálních pokusů bylo možné v Experimentáriu a specialisté na biologii se vyřádili v biologické soutěži.

Cílem bylo uvolnění, relaxace, zábava a možnost poznávání spolužáků z jiných tříd. Do soutěží se zapojili i někteří profesoři.

Autor: Jan Preclík

Vytisknout tento článek …


Riskuj


Riskuj


Biologický kvíz


Fyzikální experimentárium


Fyzikální experimentárium


Stolní fotbálek


Stolní fotbálek


Piškvorky


Stolní hry


Volejbal


Volejbal


Volejbal


Volejbal


Počítačové hry


Počítačové hry


Výtvarná výchova


Výtvarná výchova


Výtvarná výchova


Výtvarná výchova
Copyright 2007 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign. Tento web používá redakční systém Clips.

Prohlášení o přístupnosti | Napište nám | Poslední aktualizace webu: 12.01.2018