Jiráskovo gymnázium » Ze života školy

Ze života školy

Vánoční den her - futsalový turnaj

Vánoční Den her - futsalový turnaj

V rámci vánočního "Dne her" se v hale SOU stavební v Náchodě opět po roce konal turnaj v sálovém fotbalu. Klání se zúčastnilo celkem osm tříd rozdělených do dvou skupin. Ze skupiny A do semifinále postoupily týmy kvinty B a Kantorů, ze skupiny B loňští finalisté 4.A a septima A.
Ve finále se zaslouženě utkala družstva Kantorů a kvintánů posílených o studenty z jiných tříd. Po napínavém průběhu nakonec zvítězili "Kantoři" pod vedením velezkušeného coache prof.Bráta alias José Mourinha ve složení prof.Fišer, Zapletal, Divišek posíleni o kvartány Blahotu, Macka a Urbana a sekundána Diviška juniora.
Finále rozhodl až v desáté sérii Tomáš Macek, když v řádné hrací době skončilo utkání nerozhodně 3:3. Utkání o třetí místo ovládli hráči 4.A, kteří deklasovali septimány A 5:2.
Nejlepším brankářem byl vyhlášen Jakub Zakouřil z oktávy A (reprezentoval 4.A), nejlepším střelecem Pavel Urban z kvarty B (hájil barvy kantorů) a nejlepším hráčem Michal Schrötter ze 4.A.
Takže se už těšíme na příští ročník, obhajoba bude ale složitá!

Autor: Jiří Divišek

pc200331.jpg