Jiráskovo gymnázium » Úspěchy studentů

Škvorecký by měl radost

Oktavánka Julie Minaříková zvítězila v literární soutěži Náchodské prima sezóny. Porota, v níž letos zasedli spisovatel Martin Fahrner, redaktor literárního měsíčníku Host pan Zdeněk Staszek, bývalá studentka našeho gymnázia a redaktorka internetového knihkupectví Barbora Votavová, amatérská spisovatelka paní Aťka Janoušková a Vendula Borůvková, spisovatelka a redaktorka, ocenila povídku Poslední věci člověka a povídku Bastion (1. a 2. místo). Je moc dobře, že gymnazisté po několika letech znovu soutěžili a dokázali, že literatura v Náchodě i na náchodském gymnáziu žije svou prima sezónu.

Prohlášení o přístupnosti | Napište nám | Poslední aktualizace webu: 16.11.2017