Jiráskovo gymnázium » Úspěchy studentů



Jiráskovo gymnázium je opět nejlepší v kraji v programu Excelence

Snad všem příznivcům naší školy udělá radost informace, že Jiráskovo gymnázium v Náchodě je s velkým náskokem nejlepší školou v kraji v programu Excelence 2014. V něm MŠMT hodnotí úspěchy žáků jednotlivých škol v jím vypisovaných soutěžích (např. matematická olympiáda, soutěže v jazycích, středoškolská odborná činnost, různé odborné soutěže pro odborné školy atd.)

Za výborná umístění přiděluje školám body, které pak přepočítává na peníze pro školu.

V soutěži bodovalo celkem 420 škol z celé ČR a jen 8 z nich dokázalo získat více bodů a tím i peněz než my.

Děkuji všem žákům i učitelům, kteří přispěli k tomuto nádhernému úspěchu.

Pavel Škoda

Královéhradecký kraj (v Kč)  
ŠKOLA NIV
Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54744 230 470 Kč
Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova tř. 324 Hradec Králové PSČ: 50003 157 943 Kč
SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o. Hradecká 1151 Hradec Králové PSČ: 50003 135 795 Kč
Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábř. 682 Hradec Králové PSČ: 50002 98 034 Kč
Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 97 943 Kč
První soukr.jazyk.gymnázium Hradec Král. Brandlova 875 Hradec Králové PSČ: 50003 79 879 Kč
Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 78 064 Kč
Gymnázium a SOŠ Lužická 423 Jaroměř PSČ: 55123 70 802 Kč
Lepařovo gymnázium Jiráskova 30 Jičín PSČ: 50601 68 987 Kč
Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51611 38 124 Kč
Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 29 047 Kč
Střední průmyslová škola Školní 101 Trutnov PSČ: 54101 29 047 Kč
SOŠ a SOU Vocelova 1338 Hradec Králové PSČ: 50002 27 232 Kč
Integrovaná střední škola Kumburská 846 Nová Paka PSČ: 50931 27 232 Kč
Gymnázium Komenského 77 Nový Bydžov PSČ: 50401 23 601 Kč
Gymnázium Hradební 218 Broumov PSČ: 55001 18 154 Kč
SPŠ stavební Pospíšilova tř. 787 Hradec Králové PSČ: 50003 18 154 Kč
VOŠ  a SOŠ Jana Maláta 1869 Nový Bydžov PSČ: 50401 16 339 Kč
Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 14 524 Kč
Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ Husova 1414 Hořice PSČ: 50822 12 708 Kč
Gymnázium nám. Odboje 304 Dvůr Králové nad Labem PSČ: 54401 12 708 Kč
VOŠ zdravotnická a Střední zdrav. škola Komenského 234 Hradec Králové PSČ: 50003 10 893 Kč
Střední škola řemeslná Studničkova 260 Jaroměř PSČ: 55101 9 077 Kč
VOŠ zdravotnická a Střední zdrav. škola Procházkova 303 Trutnov PSČ: 54101 9 077 Kč
SŠ propagační tvorby a polygrafie Náchodská 285 Velké Poříčí PSČ: 54932 9 077 Kč
Vyšší odborná škola a SPŠ Pod Koželuhy 100 Jičín PSČ: 50641 9 077 Kč
Obchodní akademie T. G. Masaryka Komenského 522 Kostelec nad Orlicí PSČ: 51741 9 077 Kč
Střední škola - Podorlické vzděl.centrum Pulická 695 Dobruška PSČ: 51801 9 077 Kč
Obchodní akademie Malé náměstí 158 Trutnov PSČ: 54101 7 262 Kč
Gymnázium a SOŠ pedagogická Kumburská 740 Nová Paka PSČ: 50901 5 446 Kč
SPŠ, SOŠ a SOU Hradební 1029 Hradec Králové PSČ: 50003 3 631 Kč
Masarykova obchodní akademie 17. listopadu 220 Jičín PSČ: 50611 3 631 Kč
OA, SOŠ a JŠ s pr. st. jaz. zk. V Lipkách 692 Hradec Králové PSČ: 50002 3 631 Kč

 


 O tento krásný výsledek se zasloužili tito studenti

Jméno a příjmení žáka

Rok narození žáka

Soutěž

Body

Bláha Pavel

1997

Fyzikální olympiáda - kategorie C

1

Čečetka Jan

1995

Eurorebus - kategorie 15-19 let

1

Čečetka Jan

1995

Zeměpisná olympiáda - kategorie D

0.2

Čejchan Daniel

1995

Fyzikální olympiáda - kategorie A

1

Čejchan Daniel

1995

Středoškolská odborná činnost - obor informatika

1

Čejchan Daniel

1995

Středoškolská odborná činnost - obor informatika

2

Gelbič Ondřej

1995

Středoškolská odborná činnost - obor historie

0.2

Herzigová Anna

1996

Soutěž v cizích jazycích - francouzština - kategorie B1

0.2

Jirman Jan

1997

Fyzikální olympiáda - kategorie C

1

Jirman Jan

1997

Středoškolská odborná činnost - obor informatika

0.33

Macek Tomáš

1998

Matematická olympiáda - kategorie C

1

Mareš Martin

1994

Zeměpisná olympiáda - kategorie D

0.2

Mareš Timotej

1997

Fyzikální olympiáda - kategorie D

1

Mareš Timotej

1997

Chemická olympiáda - kategorie B

1

Němec Martin

1996

Středoškolská odborná činnost - obor informatika

0.33

Pavlová Martina

1994

Soutěž v cizích jazycích - španělština - kategorie II

0.2

Pěčková Karolína

1994

Středoškolská odborná činnost - obor fyzika

1

Polák Jan

1996

Středoškolská odborná činnost - obor informatika

0.33

Prokešová Daniela

1995

Fyzikální olympiáda - kategorie A

1

Regner Dominik

1995

Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie

1

Rýdl Jiří

1997

Matematická olympiáda - kategorie B

1

Říhová Veronika

1994

Chemická olympiáda - kategorie A

1

Schusterová Karolína

1994

Středoškolská odborná činnost - obor historie

0.2

Smolová Kristýna

1996

Chemická olympiáda - kategorie B

1

Staněk Jan

1994

Fyzikální olympiáda - kategorie A

1

Staněk Jan

1994

Chemická olympiáda - kategorie A

1

Štěpán Štěpán

1995

Fyzikální olympiáda - kategorie B

1

Štěpán Štěpán

1995

Matematická olympiáda - kategorie A

1

Vaňková Milena

1995

Matematická olympiáda - kategorie A

1

Vlčková Anna

1997

Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ

0.2

Zikmundová Lenka

1997

Chemická olympiáda - kategorie B

1

Zikmundová Lenka

1997

Chemická olympiáda - kategorie C

1

Vytisknout tento článek …




Copyright 2007 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign. Tento web používá redakční systém Clips.

Prohlášení o přístupnosti | Napište nám | Poslední aktualizace webu: 16.11.2017