Jiráskovo gymnázium » Úspěchy studentů

Celostátní kolo doprovodné soutěže Eurorebusu

27.05.2011

Dne 27.5.2011 se studenti sekundy A našeho gymnázia Václav Kavalír, Anna Vlčková a František Šedivý  zúčastnili Celostátního kola doprovodné hry Dnešní svět v pohybu s Českou spořitelnou v sídle České spořitelny v Paláci Rytířská v centru Prahy. V konkurenci osmi nejlepších soutěžních trojic z celé republiky zvítězili a domů si odvezli krásné ceny.
Před vyhlášením celkových výsledků jsme si prohlédli za doprovodu a výkladu hlavního organizátora soutěže pana Kozáka historické centrum Prahy a po skončení navštívili ještě Malou Stranu a Hradčany. 6.června se navíc ve stejném složení pokusíme o úspěch v hlavní soutěži letošního EUROREBUSU opět v Praze.

Fotografie: zde

Autor: Jiří Divišek