Jiráskovo gymnázium » Úspěchy studentů

DREJG na cestách

01.04.2011

Poslední březnový pátek byl pro DREJG, jako každoročně na konci března a zimního času, ve znamení Audimaforu – regionální přehlídky studentského, experimentálního, loutkového divadla a divadla poezie v Hradci Králové. DREJG zde veskrze úspěšně složil reparát ze Shakespeara Romeem a Julií (ztraceni v překladech) a byl ohodnocen doporučením na republikovou přehlídku studentského divadla Mladá scéna v Ústí nad Orlici. Úspěšní zde byli i spřátelení J.S.T.E. D.R.E.D., kteří si z Hradce odvezli cenu za loutkovou animaci ve velmi čerstvé inscenaci Mizomúz.

První dubnový - aprílový pátek bude naopak mimo tradici. DREJG vystoupí v brněnském Centru experimentálního, které funguje při slavném Divadle Husa na provázku. A toto hostování lze považovat za jeden z vrcholů v dosavadní historii souboru. DREJG zde představí svou úspěšnou kafkovsko-charmsovsko-morgensternovskou inscenaci Krátký proces s Jelizavetou Bim Bam Bum.

Tfujtfujtfuj a čert Vás vem, DREJGy a DREJGové.

Držte nám palce!

Prohlášení o přístupnosti | Napište nám | Poslední aktualizace webu: 13.12.2017