Jiráskovo gymnázium Náchod

Dny od 10. do 17. února tráví studenti 1.B na lyžařském kurzu na chatě Labská 66 na Bártlově lávce u Špindlerova Mlýna s prof. Rojtovou, Zikmundem a Víchem.

V pondělí 12. února a ve středu 14. února proběhne část školního kola Chemické olympiády.

V úterý 13. února organizují studenti 7.W Masopustní občerstvení v prostorách školy.

Ve středu 14. února jedou na turnaj do Trutnova florbalisté pod vedením prof. Diviška. Prof. Nosek doprovodí žáky do okresního kola Konverzační soutěže v anglickém jazyce. Studenti 8.V se podívají s prof. Zikmundovou do náchodského pivovaru.

Ve čtvrtek 15. února se koná školní kolo Matematické olympiády pro kategorie Z6, Z7 a Z8 (prima-tercie).

V pátek 16. února doprovodí prof. Košvanec dívky do Hradce Králové do krajského kola florbalového turnaje. Prof. Polák jede s deseti studenty do Prahy na Fykosí fyziklání a prof. Uždilová a Veverka jedou se studenty do Brna na Robotiádu. Ve škole proběhne školní kolo recitační soutěže. Studenti 4.A a 4.B absolvují přednášku První pomoc s praktickými ukázkami.