Jiráskovo gymnázium » Aktuality

Třetí místo pro Sašu z primy A

Okresní kolo Biologické olympiády kategorie D se konalo v pondělí 10.4. 2017 v Náchodě v budově ZŠ TGM. Naši školu reprezentovali 3 studenti primy A, kteří postoupili ze školního kola. Součástí biologické olympiády byl kontrolní test, laboratorní úkol a poznávání rostlin a živočichů. Kromě těchto úloh museli všichni soutěžící vypracovat vstupní úkol, který odevzdali týden před konáním okresního kola. Jeho součástí bylo i pozorování, při kterém si studenti poprvé zahráli současně na vědce, detektivy a biology. A jak to vše dopadlo? Saša Kordová obsadila krásné 3. místo, Markéta Dítětová skončila na 11. místě a Filip Hejzlar na 12. místě. Všem třem moc gratuluji, děkuji za vzornou reprezentaci školy a věřím, že je biologie bude i nadále bavit.

Autor: Veronika Balcarová

Prohlášení o přístupnosti | Napište nám | Poslední aktualizace webu: 07.07.2017