Jiráskovo gymnázium » Aktuality

Postup do Konferenčního finále Školní futsalové ligy 9

Dne 2. 3. 2017 se v Poličce konalo Finále divize E (Východní Čechy) ve futsalu starších žáků.
Naši kluci oba svoje soupeře převálcovali a zaslouženě postoupili do dalšího (už předposledního možného) kola, které se uskuteční v dalekém Rousínově nedaleko Brna 21. 3. Našimi soupeři budou žáci ze sportovních základních škol z Brna, Ostravy a vítěz jihočeské divize.

JG - ZŠ Na Lukách Polička  12:2 (5:0)
Branky: 3x Vik, 2x Čejchan, 2x Petráš, 2x Lukáš, 2x Janečka, Horkel

Jasné vítězství nad domácím týmem. Do střelecké tabulky se kromě brankáře zapsali všichni hráči z pole.

JG - ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto 7:1 (1:1)
Branky: 3x Čejchan, 2x Janečka, Vik, Lukáš

Ve druhém utkání nás čekal nepoměrně silnější soupeř.
V první půli jsme zahodili neuvěřitelné množství šancí a hráči z Vysokého Mýta z ojedinělého protiútoku skórovali.
Po důrazné poločasové domluvě se projevila kvalita na naší straně a o vítězi nebylo pochyb. Jeho odpor jsme zlomili šesti pěknými brankami.

Sestava JG:

Vojta Ťokan - Šimon Petráš, Honza Horkel, Kryštof Janečka - Dan Vik, Kuba Čejchan, Ondra Lukáš.

Autor: Jiří Divišek

Prohlášení o přístupnosti | Napište nám | Poslední aktualizace webu: 07.07.2017